Bergamo, Milano, Lago Maggiore, Lago Lugano horský vláček

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Bergamo, Milano, Lago Magiore, Lago Lugano vláček Bernina express - Itálie - Lago Maggiore

Bergamo, Milano, Lago Magiore, Lago Lugano vláček Bernina express

Itálie » Lago Maggiore

, HotelBergamo, Milano, Lago Magiore, Lago Lugano vláček Bernina express

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

autobus -

Počasí:

Dnes Počasí v Locarno - transparent 23°C


Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Bergamo, Milano, Lago Maggiore, Lago Lugano horský vláček
Popis
Tento zájezd Vás zavede do jednoho z nejromantičtějších koutů Evropy na pomezí dvou států - Itálie a Švýcarska, kde nad malebnými jezery se tyčí vysoké hory.
Zájezd zahrnuje
dopravu autobusem, průvodce, 2x ubytování v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), 2x polopenzi
Zájezd nezahrnuje
Zájem o dokoupení kajut nahlašte při přihlášení nejpozději do 28.2. 2018. Zájemce budeme poté kontaktovat (ne každá loď garantuje kajuty).
Výlety
pojištění léčebných výloh a storna, jízdenka na horský expres, 1/1 pokoj
Program
Den 1
Odjezd z Prahy v odpoledních hodinách.
Den 2
BERGAMO – staré centrum uvnitř původních hradeb se pyšní souborem středověkých budov (Piazza Vecchia, Piazza del Duomo aj.) MILANO – modedrní, životem pulsující metropole Lombardie, kde se mezi luxusními obchody a elegantními kancelářskými budovami nachází i jedinečná gotická katedrála, nejslavnější operní dům na světě a další pozoruhodnosti. Dojezd na ubytování.
Den 3
Okruh po italských jezerech. LAGO MAGGIORE . STRESSA – toto městečko je oblíbené díky hezkému prostředí, krásným horám, které se tyčí do výšky nad městem, romantickým promenádám po pobřeží a kvetoucím zahradám s palmami a pomerančovníky. Pro zájemce možnost lodního výletu na ostrov ISOLA BELLA, se známým zámkem a krásnými Boromejskými zahradami. LOCARNO – barevné kvetoucí městečko se zahradami ve švýcarské části jezera. Podvečerní zastávka v LUGANU a na jezeře LAGO LUGANO.
Den 4
Nejkrásnější partie jihovýchodu Švýcarska. Pojedeme do městečka POSCHIAVO, kde přestoupíte na známou horskou dráhu a pojedete horským vláčkem přes PRŮSMYK BERNINA, kolem jezer a ledovců, přes viadukty, tunely a galerie do PONTRESINY. Ti, kdo nepoužijí vláček, přejedou sedlo Bernina autobusem a mohou se z Pontresiny projít k ledovcovému splazu ROSEG. Na závěr si prohlédnete známé horské středisko SV. MOŘIC a Vaše cesta se otočí směrem k domovu.
Den 5
Příjezd do Čech v ranních hodinách.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.