Burundi, Rwanda, Uganda a Kongo

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Burundi, Rwanda, Uganda, Keňa, Tanzanie (Komfort) - Uganda

Burundi, Rwanda, Uganda, Keňa, Tanzanie (Komfort)

Uganda

, StanBurundi, Rwanda, Uganda, Keňa, Tanzanie (Komfort)

Počet termínů:

1 termín / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Burundi, Rwanda, Uganda a Kongo
Exkluzivní poznávací cesta přes Burundi, Ugandu a Kongo s výborným ubytováním. Zbavte se předsudků a navštivte Rwandu, zemi vyspělejší a čistší než ČR. Vnořte se do džungle, trekujte na úpatí sopek a podívejte se do očí horské gorile. Zaplavte si v jezeře Kivu a dejte si doušek Shirazu v bazénu s výhledem na džungli. Exkluzivní dovolená v Africe plná dobrodružství i luxusu.
Program
 • 1.den - Odlet a přílet do Afriky. BURUNDI. Maličká země v srdci kontinentu, rozdělena mezi kmeny Hutuů a Tutsiů. Transfer do našeho hotelu a nocleh v hlavním městě Bujumbura.
 • 2.den - Prohlídka města Bujumbura a náš dotek s jezerem Tanganika, na jehož břehu Bujumbura leží. Zaplaveme si v jezeře a přesuneme se jemně zvlněnou krajinou do Rwandy. Butare: Univerzitní město a historicky hlavní město Rwandy. Národní muzeum země leží právě zde. Hustě zalidněné oblasti s bolestivou minulostí. RWANDA: země se špatným renomé, které si vůbec nezaslouží. Bezpečná, malá a jedinečná země, kde na území velikosti třetiny ČR najdete 4000 metrů vysoké hory, hustou džungli, opice a tajemná rovníková jezera. Rwanda je srdce Afriky, které bije silně. Velmi čistá a perfektně zorganizovaná země. Věděli jste, že prezident Kagame ve Rwandě zakázal používat igelitové tašky? Že je to země s největším zastoupením žen v parlamentu na světě? Na místě se dozvíte více! Národní park Nyungwe forest.
 • 4.den - Brzy ráno odjíždíme do pralesa. Národní park Nyungwe FOREST. Lidská obydlí necháváme za sebou. Cesta vede hustým lesem, který je posledním svého druhu ve východní Africe. Právě zde se láme povodí dvou mohutných afrických veletoků - Nilu a Konga. Již dnes absolvujeme procházku v hlubokém lese, kde budeme stopovat opice guerézy červené, které se ve stovkách prohánějí v korunách stromů. Příroda zde je nádherná. Jako přirozená zahrada, tisíce kopců s čajovými, banánovými, kávovými plantážemi v syté zelené barvě. Volné odpoledne na čajové plantáži a individuální relax.
 • 5.den - Opustíme Nyungwe. Podél jezera Kivu (jedno z nejhlubších na světě) přes pohádkovou oblast kopců, plantáží a zamlžených vrcholků hor na jeho konžském břehu. Kibuye: malebná vesnička připomíná spíše italské Gargano než Rwandu. Gisenyi: centrum oblasti Kivu, resort na břehu jezera, 500 metrů od hranic s Kongem. Úžasná lokalita s nebezpečně se blýskající aktivní sopkou v pozadí a teploučkou vodou jezera před vámi. Fakultativní výlet do Konga se uskuteční pouze za příznivé politické situace.
 • 6.den - Časný ranní budíček a vyrážíme do Ruhengeri za fantastickým zážitkem. Společně s mlhou, která se ráno drží kmenů stromů, vstaneme i my a vydáme se na trek našeho života do srdce Afriky v národním parku Virunga, kde zažijeme fantastické setkání tváří v tvář horským gorilám. Horské gorily jsou větší a tmavší než jejich příbuzní z nížin. Na světě jsou už jen dvě místa, kde je můžete vidět, a my vás k nim přivedeme. Jedna gorila připadá na patnáct milionů lidí, patří k nejohroženějším živočichům naší planety. Máme čas, abychom gorily pozorovali v jejich přirozeném prostředí. Za magickou hodinku budete mít dojem, že uplynulo deset let.
 • 7.den - Cesta nádhernou krajinou připomínající Švýcarsko nás dovede až do národního parku QUEEN ELIZABETH. Skvělé safari a odpolední plavba kanálem Kazinga, který spojuje jezera Edward a George.
 • 9.den - Příjezd do Entebbe na břehu Viktoriina jezera. Prohlídka Kampaly: muzeum Ugandy, hrobky Kasubi, nejlepší noční život.
 • 10.den - Odlet a přílet domů.

  GPS souřadnice nejsou dostupné.

  Žádné recenze pro tento hotel.