HOTEL FLÓRA

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Flóra - Slovensko - Trenčianský kraj

Flóra

Slovensko » Trenčianský kraj

Trenčianské Teplice, Hotel starstarstarFlóra

Počet termínů:

104 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Polopenze

Doprava:

vlastní -

Počasí:Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: HOTEL FLÓRA
Poloha
hotel leží v těsném sousedství lázeňského parku, za hotelem se rozprostírá les. Lázně leží 15 km severovýchodně od Trenčína. Trenčianskoteplické sirnaté termální prameny mají ideální vlastnosti potřebné k úspěšné léčbě pohybového aparátu.
Koupání
bazénový komplex s plaveckým a sedacím nerezovým bazénem. Asi 350 m od hotelu se nacházejí lázeňské termální bazény. V centru města venkovní vyhřívaný bazén Grand s celoročním provozem. Letní koupaliště Zelená žaba (33 metrový bazén s vodními atrakcemi, dětský bazén) 300 m.
Vybavení
restaurace s letní terasou, kavárna s letní terasou, konferenční sál. Léčebné procedury (masáž klasická, reflexní, podvodní, lymfodrenážní, shiatsu, medová detoxikační, thajská, ayurvédská, indická masáž hlavy, tlaková masáž, reiki, masáž lávovými kameny, vakuová masáž-baňkování, perličková koupel, vířívá vana, minerální, bahenní a rašelinové zábaly, finská sauna, elektroterapie a ultrazvuk, bioptronová lampa, oxygenoterapie, plynové injekce, léčebný tělocvik, hydrokinezioterapie, aquaaerobik a jóga). Pro sport a relax je v hotelu bazénový komplex s plaveckým (15,5 x 8 m) a sedacím (11,5 x 2,5 m) nerezovým bazénem s vodními atrakcemi (protiproud, vodopád, dnový gejzír, vodní lůžka a sedadla s perličkovou masáží a hydromasáží), saunový svět (solná parní sauna, bylinková inhalace, finská sauna, tepidárium a vodní chodník), fitness, půjčovnu horských a trekingových kol, internetový koutek, dva dětské koutky, kadeřnictví, kosmetika a zabezpečené parkoviště.
Balíčky-programy
Víkendový pobyt pro každého: 2x/3x ubytování, 2x/3x polopenze, 1x masáž aromavoskerm, 1x rašelinový zábal, volný vstup do bazénového komplexu a fitness, denní vstup do saunového světa. Při pobytu na 3 noci BONUS 1x přísadová perličková koupe nebo rašelinový zábal.
Wellness pobyt (bez procedur): 4x/5x/6x/7x ubytování, 4x/5x/6x/7x polopenze, volný vstup do bazénového komplexu a do fitness, denní vstup do saunového světa. Možnost dokoupení procedur na místě.
Ozdravný pobyt: 5x/6x/7x ubytování, 5x/6x/7x polopenze, ozdravný program: 1x koupel v termálním bazénu se zábalem, 1x klasická masáž částečná, 1x perličková koupel přísadová, 1x podvodní masáž, 1x rašelinový zábal, 1x oxygenoterapie, 3x interferenční, diadynamické proudy anebo ultrazvuk, volný vstup do bazénového komplexu a do fitness, 1x vstup do saunového světa.
Pobyt pro seniory: 5x/6x/7x ubytování, 5x/6x/7x polopenze, program pro seniory: orientační lékařské vyšetření, 1x klasická masáž částečná, 1x perličková koupel s přísadou bylinných extraktů a solí, 1x rašelinový zábal, 1x interferenční, diadynamické proudy, 1x ultrazvuk, vstup do bazénového komplexu a do fitness.
Silvestrovský pobyt : 5x ubytování, 5x polopenze (vč. silvestrovského slavnostního menu a slavnostního novoročního brunche), relaxační program: 1x masáž čokoládovým olejem, 1x Kleopatřina koupel, 1x očistný zábal z mořských řas, 1x zábal z pravé čokolády, pro dámy: 1x kosmetická lymfodrenáž obličeje a dekoltu, pro pány: 1x reflexní masáž chodidel, volný vstup do bazénového komplexu a do fitness,1x vstup do saunového světa. Možnost dokoupení procedur na místě. 3x ubytování, 3x polopenze (vč. silvestrovského slavnostního menu a slavnostního novoročního brunche), relaxační program: 1x masáž čokoládovým olejem, 1x Kleopatřina koupel, 1x očistný zábal z mořských řas, volný vstup do bazénového komplexu a do fitness,1x vstup do saunového světa. Možnost dokoupení procedur na místě.
Velikonoční pobyt: 4x ubytování, 4x polopenze, relaxační program: 1x masáž kokosovo-vanilková, 1x Kleopatřina koupel, 1x rašelinový zábal, volný vstup do bazénového komplexu a do fitness,1x vstup do saunového světa. Možnost dokoupení procedur na místě. Animační program o velikonočních zvycích.
Speciální nabídka
Na přivítanou nápoj dobré nálady ZDARMA. Zapůjčení županu po celou dobu pobytu ZDARMA. Volný vstup do hotelového bazénového komplexu a do fitness ZDARMA. WiFi internet ZDARMA.
Doprava
vlastní
Poznámky
Pobyty na 5 nocí: neděle-pátek, pobyty na 6 nocí: neděle-sobota, pobyty na 7 nocí: neděle-neděle nebo pátek-pátek, pobyty na 2 noci: pátek-neděle a pobyty na 3 noci: čtvrtek-neděle (lze zajistit i jiné nástupní dny). Na místě lze dokoupit další lázeňské procedury včetně termálních léčebných koupel. Dětské ceny nezahrnují procedury (zábaly, masáže). Možnost dokoupení cestovního pojištění:

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...