Nissiotiko Hotel

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Nissiotiko Hotel - Řecko - Řecko ostrovy - Paros

Nissiotiko Hotel

Řecko » Řecko ostrovy » Paros

, Hotel starstarstarNissiotiko Hotel

Počet termínů:

16 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy, Snídaně

Doprava:

letecky Praha

Počasí:Poloha
rodinný aparthotel leží nedaleko centra malého střediska Drios na jihu ostrova Paros a pyšní se skvělou polohou přímo u menší písečně-oblázkové pláže Drios, která skýtá dostatek stínu tvořeného stromy. V docházkové vzdálenosti (cca 1 km) je další, více než 1 km dlouhá, vyhlášená pláž Golden beach. Samotná lokalita je spíše poklidnější. Centrum vesničky Drios je vzdáleno 150 m, najdete zde několik tradičních, zpravidla rodinných, obchůdků, taveren či kaváren s nezaměnitelným kykladským stylem a atmosférou. Díky místní autobusové dopravě, jejíž zastávka je ve vesničce, se lze snadno dopravit do okolních zajímavých míst jako Muzeum folklóru a umění kykladské civilizace Benetos Skiadas (12 km), přístav Noussa (17 km), archeologické naleziště v Koukounaries (20 km) či vyhlášené pláže Punda (5 km) a Aliki (11 km).
Rychlý přehled
skvělý poměr ceny a kvality
příjemná rodinná atmosféra
výhled na moře z hotelové terasy
apartmány s oddělenou ložnicí
Stručná poloha
přímo u menší pláže
vyhlášená Golden Beach 1 km
centrum vesničky 150 m
přístav Noussa 17 km
Pojmenování upoutávky 1
Hotel.
Popis upoutávky 1
Pestrobarevná hotelová zahrada.
Vybavení hotelu
jednopatrový ubytovací komplex je vystavěn v tradičním kykladském stylu a proto mu vládne tradiční bílá a modrá barva, přímé linie se prolínají s oblouky balkónů a teras a celý komplex je utopen v udržované zeleni. Celková kapacita hotelu je 23 pokojů, studií a apartmánů. V přední části komplexu je velká sluneční terasa s možností posezení a úchvatným výhledem na moře. Hotel Vás uvítá recepcí s lounge sektorem, dále je zde jídelna (slouží k podávání snídaní), WiFi připojení zdarma, privátní parkoviště. Pláž před hotelem je neorganizovaná a je dostupná přes pobřežní chodník po cca 20 schodech. Na vzdálenější,,Zlaté pláži,, lze využít nabídky střediska vodních sportů.
Vybavení pokoje
pokoje, studia a apartmány jsou vkusně a moderně zařízené, mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, lednici, SAT-TV, rádio, trezor, dlážděnou/mramorovou podlahu, balkon nebo terasu s posezením. Dvojlůžkové pokoje mají kapacitu max. 2 osoby a výhled na moře. Studia a apartmány mají kapacitu 2-4 osoby (u apartmánů samostatná ložnice), mají navíc zařízený kuchyňský kout a výhled na zahrady nebo na moře.
Pojmenování zařízení 1
Studio pro 2 osoby s možností 1 přistýlky.
Popis zařízení 1
Studia pro 2 osoby s možností 1 přistýlky mají sociální zařízení se sprchou nebo vanou, vysoušeč vlasů, individuální klimatizaci, lednici, SAT-TV, rádio, trezor, dlážděnou/mramorovou podlahu, balkon nebo terasu s posezením.
Stravování
vlastní, lze sjednat snídaně.
Náš názor
rodinný hotel se skvělou přátelskou atmosférou a s výtečnou polohou přímo u pláže s úchvatným výhledem na moře. Výhodou je možnost ubytování ve studiích a apartmánech pro 2-4 osoby s vlastní kuchyňkou. Velice kladně hodnotíme poměr ceny vůči poloze a kvalitě hotelu. Vřele doporučujeme.
Cena letecky/osoba zahrnuje
ubytování s vybraným druhem stravování, leteckou dopravu, letištní a palivové taxy, transfery v místě, služby delegáta.
Cena letecky nezahrnuje
případné navýšení palivového příplatku.
Povinné příplatké letecké dopravy
pobytová taxa - hradí se v místě ubytování: cena za pokoj/noc studia apartmány všech kategorií a 1-2* hotely 0,50 Eur, 3* hotely 1,50 Eur, 4* hotely 3 Eur, 5* hotely 4 Eur.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...