Romantické údolí Wachau

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Romantické údolí Wachau - Rakousko

Romantické údolí Wachau

Rakousko

,Romantické údolí Wachau

Počet termínů:

0 termínů / 0 Last minute / 0 First minute

Strava:

-

Doprava:

- -

Počasí:Popis
Prohlídka starobylého centra města Krems, poté přejezd do Melku nebo vyhlídková plavba lodí po Dunaji z Kremsu do Melku vinařskou oblasti Wachau – UNESCO (23,7 eur dospělý, děti 10–15 let 11,85 eur a děti do 10 let zdarma). Uvidíte malebné vinařské osady, středověké pevnosti a velkolepé kláštery nad Dunajem. Melk – fakultativně návštěva nejznámějšího rakouského kláštera (8,5 eur dospělý, studenti do 26 let s průkazem 5 eur, klášterní zahrady 4 eura, slevy pro děti), prohlídka města. Jízda oblastí Waldviertel zpět do České republiky (uvedené ceny za loď a ceny vstupů jsou orientační).
Doprava
Doprava autobusem s klimatizací. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč.
Trasa A
Písek, Strakonice, Vodňany, České Budějovice, Lišov, Třeboň, Suchdol, Halámky.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.