TELIS

Vyhledávání zájezdu
Rozšířené hledání
Telis - Řecko - Řecko ostrovy - Skiathos

Telis

Řecko » Řecko ostrovy » Skiathos

Agia Paraskevi, Studia starstarstar

LM


Telis

Počet termínů:

1 termín / 1 Last minute / 0 First minute

Strava:

Bez stravy

Doprava:

letecky Praha

Počasí:

Dnes Počasí v Skiathos - transparent 27°C


Ubytování
Prostorná studia mají dvě lůžka nebo manželskou postel, některá studia mají třetí lůžko nebo rozkládací gauč. Studia jsou příjemně zařízena a mají sprchu, WC, kuchyňský kout (včetně vařiče, základního nádobí a ledničky), klimatizaci (za příplatek), TV/SAT, fén (na vyžádání v recepci) a Wi-Fi. Ze zastíněných balkónů je výhled na moře, boční výhled na moře nebo částečný výhled na moře a do zeleného údol. Dětská postýlka je na vyžádání (zdarma).
Poloha
Dvě dvoupatrové vily Telis jsou postaveny ve svahu nad krásnou písečnou pláží Agia Paraskevi. Na pláž se dostanete velmi rychle po vybetonovaném chodníku, který vede ze svahu k místní komunikaci. Cesta na pláž pak pokračuje po zpevněné cestě okolo hotelu Skiathos Princess. Cestu k pláži od horní vilky Telis II si můžete zkrátit, použijete-li schodiště, které vede od vilky Telis I. Nedaleko je zastávka místní autobusové dopravy, která Vás doveze za pár minut k dalším krásným písečným plážím této oblasti, například Poros či Platania, a také do hlavního města Skiathos. V malé osadě Agia Paraskevi je obchod a taverny.
Cena zahrnuje
letenku Praha - Skiathos - Praha včetně poplatků spojených s leteckou dopravou, transfery, 10x nebo 11x ubytování, stravu dle ceníku, služby zástupce CK
Cena nezahrnuje-příplatky
cestovní pojištění Uniqa vč. storna: od 40 Kč/osoba/den
snídaně: cca 6 EUR/den (platba na místě)
jednolůžkové studio: od 500 Kč/noc
dítě do 2 let (0 - 1,99): 500 Kč, bez nároku na místo v letadle a služby
Informace o ubytování
2-3 lůžka
bez stravování
- možnost dokoupení snídaní
Vybavení a služby hotelu
V dolním domě hotelu je recepce s posezením, kde si můžete pronajmout sejf, dále je zde malé muzeum s tkalcovským stavem.
Stravování
Doporučujeme dokoupení rozšířené kontinentální snídaně, která je podávána formou bufetu na zastřešené terase u domu (platba na místě).
Shrnutí
Největší předností tohoto ubytování je výhled na moře a do zeleného údolí a dobrý dosah krásné písečné pláže se snadným přístupem do moře.
Vzdálenosti
od pláže: cca 150 - 200 m
od autobusové zastávky: cca 50 m

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...